GNR30ACZ
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
GNR30ACZ
GNR30ACZ Hakkında
GNR30ACZ, WEC tarafından üretilen 30A kapasiteli katı hal rölesidir (SSR). SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonu ile tek yönlü anahtarlama işlevi görür. DIN Ray montajı için uygun olan bu modül, 48V ile 600V arasındaki AC yük gerilimlerini kontrol edebilmektedir. 180-280VAC giriş gerilimi ile çalışan rölenin Zero Cross çıkış tipi, elektromanyetik girişimi azaltır. Endüstriyel otomasyon, HVAC sistemleri, hızlı kontrol ve AC motor uygulamalarında kullanılır. Vida terminal bağlantı türü mekanik kurulum kolaylığı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 30 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Module
Part Status Not For New Designs
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 180 ~ 280VAC
Voltage - Load 48 V ~ 600 V