GNR20DCZL
SSR, GNR, SINGLE PHASE, DIN RAIL
Üretici
Crouzet
Seri / Aile Numarası
GNR20DCZL
GNR20DCZL Hakkında
Crouzet GNR20DCZL, tek fazlı katı hal rölesi (SSR) olup, 20A yük akımı kapasitesine sahiptir. DIN rail ve chassis montajı için uygun olan bu modül, 4-32VDC giriş gerilimi ile kontrol edilir ve 24-280VAC çıkış gerilimini anahtarlar. Zero-cross özelliği ile sürge gerilimlerini azaltarak RL yüklerini korur. Screw terminal bağlantı türüne sahip olan GNR20DCZL, elektrik panoları, ısıtma kontrol sistemleri, pompa kontrolü ve endüstriyel otomasyon uygulamalarında kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 20 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Module
Part Status Active
Supplier Device Package Module
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V