GNR20DCZH
SSR, GNR, SINGLE PHASE, DIN RAIL
Üretici
Crouzet
Seri / Aile Numarası
GNR20DCZH
GNR20DCZH Hakkında
Crouzet GNR20DCZH, tek fazlı katı hal rölesydir (SSR). SPST-NO (1 Form A) devresi ile 20A yük akımı kapasitesine sahiptir. 4-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilen bu röle, 48-660V AC yük voltajını anahtarlamak için kullanılır. Zero cross teknolojisine sahip AC çıkışı ile elektromanyetik parazitleri azaltır. Vidalı terminal bağlantısı ve DIN rail montaj seçeneği endüstriyel otomasyon, kontrol sistemleri, ısıtma sistemleri ve motor kontrol uygulamalarında kullanılır. Katı hal tasarımı nedeniyle mekanik parça içermez, düşük bakım gereksinimleri ile uzun ömür sağlar.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 20 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Module
Part Status Active
Supplier Device Package Module
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 660 V