GNR10ACZ
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
GNR10ACZ
GNR10ACZ Hakkında
GNR10ACZ, Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonlu katı hal rölesdir. 10A yük akımı kapasitesi ile 24V ile 280V arası AC yükleri anahtarlayabilir. 180-280VAC giriş voltajı ile çalışır ve zero cross özelliği ile anahtarlama anında voltaj geçişini optimize eder. DIN ray montajına uyumlu modüler tasarımı endüstriyel kontrol paneleri, ısıtma sistemleri, aydınlatma kontrolü ve elektrik motorlarının kumandası gibi uygulamalarda kullanılır. Vida terminalleri sayesinde güvenli bağlantı sağlar. Katı hal tasarımı mekanik alet gerektirmeden ve yüksek güvenilirlik ile çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 10 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Module
Part Status Not For New Designs
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 180 ~ 280VAC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V