GL34MR13
DIODE STD DO-213AA 1000V 0.5A
Paket/Kılıf
DO-213AA (Glass)
Seri / Aile Numarası
GL34MR13
GL34MR13 Hakkında
GL34MR13, Diotec Semiconductor tarafından üretilen standart doğrultma diyodudur. DO-213AA (MINI-MELF) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 1000V ters voltaj (Vr) ve 500mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Maksimum 1.3V ileriye doğru voltaj düşümü (Vf) ile karakterize edilen diyot, 1.5µs ters kurtarma süresi (trr) sayesinde standart hızda geri kazanım özelliği sunar. -50°C ile +175°C arasında çalışabilen bu bileşen, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve doğrultma devrelerinde yaygın olarak kullanılır. 5µA @ 1000V ters kaçak akımı ile düşük sızıntı özelliği gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 500mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AA
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 1.5 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-213AA, MINI-MELF
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 500 mA