GDZ33B-E3-18
DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
GDZ33B
GDZ33B-E3-18 Hakkında
GDZ33B-E3-18, Vishay tarafından üretilen 33V nominal zener gerilimli tekil zener diyottur. 200mW güç derecelendirmesine sahip bu Surface Mount bileşen, voltaj düzenleme ve gerilim sınırlama uygulamalarında kullanılır. SOD-323 paketinde sunulan diyot, 100nA ters sızıntı akımı ve 250 Ohms maksimum impedans özellikleriyle düşük akım uygulamalarında voltaj referansı sağlamak, aşırı gerilimden koruma ve sinyal düzenleme gibi fonksiyonlarda yer alır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen aktif bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 25 V
Impedance (Max) (Zzt) 250 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±4%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V