GDZ2V7LP3-7
DIODE ZENER 2.7V 250MW 2DFN
Paket/Kılıf
0201 (0603 Metric)
Seri / Aile Numarası
GDZ2V7LP3
GDZ2V7LP3-7 Hakkında
GDZ2V7LP3-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 2.7V nominal voltajlı Surface Mount Zener diyottur. 250mW güç kapasitesine sahip olan bu bileşen, 0201 (0603 Metric) paketinde sunulmaktadır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, voltaj regülasyonu, gerilim sınırlama ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. ±5% voltaj toleransı ile tasarlanmıştır. 1V'te 20µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilen bu bileşen, hassas analog devreleri ve dijital lojik entegreleri gerilim çarpışmalarından korumak için ideal bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package X3-DFN0603-2
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V