GDZ22B-HE3-18
DIODE ZENER 22V 200MW SOD323
GDZ22B
GDZ22B-HE3-18 Hakkında
GDZ22B-HE3-18, Vishay tarafından üretilen 22V nominal değerinde bir Zener diyotudur. SOD-323 yüzey montajlı paket içinde sunulan bu bileşen, 200 mW güç derecelendirmesine ve ±4% toleransa sahiptir. Ters yönde 17V'de 100 nA kaçak akımı ile karakterize edilen bu diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Maksimum 100 Ohms empedansı olan GDZ22B, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve sinyal kısıtlama uygulamalarında kullanılır. Kompakt tasarımı sayesinde yoğun PCB tasarımlarında tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 17 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±4%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V