GDZ22B-G3-18
DIODE ZENER 22V 200MW SOD323
GDZ22B
GDZ22B-G3-18 Hakkında
GDZ22B-G3-18, Vishay tarafından üretilen 22V nominal Zener gerilimi ile tek kanal Zener diyottur. SOD-323 yüzeye montaj paketi içinde sunulan bu bileşen, 200 mW maksimum güç dağıtımına sahiptir ve -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Maksimum 100 Ohm empedansı ve ±4% toleransı ile gerilim stabilizasyonu, aşırı gerilim koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. 17V'de 100 nA'lik ters kaçak akımı ile düşük sızıntı karakteristiği gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 17 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±4%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V