GDZ20B-E3-08
DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
GDZ20B
GDZ20B-E3-08 Hakkında
GDZ20B-E3-08, Vishay tarafından üretilen 20V nominal değerindeki tek zener diyottur. SOD-323 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 200mW güç dağıtım kapasitesine sahiptir. Ters rövrş akımı 15V'de 100nA ile oldukça düşüktür. Maximum impedans 85 Ohm'dur. ±4% voltaj toleransı ile tasarlanmıştır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu zener diyot, voltaj regülasyonu, sistem koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. SC-76/SOD-323 paketleme sayesinde kompakt PCB tasarımlarında kolaylıkla entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 15 V
Impedance (Max) (Zzt) 85 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±4%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V