GDZ15B-HE3-08
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
GDZ15B
GDZ15B-HE3-08 Hakkında
GDZ15B-HE3-08, Vishay tarafından üretilen 15V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-323 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 200mW güç derecelendirmesi ve 42 Ohm maksimum impedans ile çalışır. -55°C ile 150°C arasında güvenilir performans sunan bu zener diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve sinyal klipleme uygulamalarında kullanılır. ±4% toleransı ile karakterize edilen GDZ15B, düşük ters sızıntı akımı (100nA @ 11V) nedeniyle hassas elektronik devreler için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 11 V
Impedance (Max) (Zzt) 42 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±4%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 15 V