GDZ10LP3-7
DIODE ZENER 10V 250MW 2DFN
Paket/Kılıf
0201 (0603 Metric)
Seri / Aile Numarası
GDZ10LP3
GDZ10LP3-7 Hakkında
GDZ10LP3-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 10V nominal değerine sahip tek kristal Zener diyottur. 250mW maksimum güç yeteneğine ve 0201 (0603 Metric) SMD paketine sahiptir. 7V ters gerilimde 200nA sızıntı akımı ile karakterize edilen bu bileşen, voltaj regülasyonu, suprezyonu ve referans uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışan bu diyot, ±5% voltaj toleransı ile düşük güçlü endüstriyel ve tüketici elektronik devrelerinde tercih edilen bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package X3-DFN0603-2
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V