GDZ10B-HG3-18
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
GDZ10B
GDZ10B-HG3-18 Hakkında
GDZ10B-HG3-18, Vishay tarafından üretilen 10V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-323 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 200mW maksimum güç dağıtım kapasitesine ve 30 Ohm maksimum impedansa sahiptir. ±2% voltaj toleransı ile tasarlanan bu zener diyot, voltaj regülasyonu, gerilim sınırlama ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu komponent, 100nA ters sızıntı akımı ile karakterize edilmiştir ve aktif üretim statüsünde bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V