GDP503L120V
3P DPC LUG TERM 50A 120VAC
Üretici
Carlo Gavazzi
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
GDP503L120V
GDP503L120V Hakkında
Carlo Gavazzi GDP503L120V, 120VAC bobinli 3PST-NO (3 Form A) kontaktördür. 50A kontakt kapasitesi ile endüstriyel elektrik şebekelerde motor kontrolü, ısıtma sistemleri ve genel amaçlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Chassis mount yapısı ile kontrol panellerine direkt entegre edilebilir. 102VAC'de işletilmesi garantilenirken 24VAC'de serbest bırakılması sağlanır. 277VAC nominal switching voltajı ile çeşitli gerilim seviyelerine uyumludur. -5°C ile 40°C arasında çalışır ve Active durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 102 VAC
Must Release Voltage 24 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 40°C
Part Status Active
Switching Voltage 277VAC - Nom