GDP403S120V
3P DPC SCREW TERM 40A 120VAC
Seri / Aile Numarası
GDP403S120V
GDP403S120V Hakkında
Carlo Gavazzi GDP403S120V, 120VAC bobinli 3 kutuplu elektromanyetik kontaktördür. 40A kontakt akım kapasitesine sahip olup, 277VAC'de anahtarlama gerçekleştirilebilir. Chassis mount tipinde monte edilir ve vida terminalleri ile bağlantı sağlanır. Cihaz, 102VAC'de çalışması garanti edilen ve 24VAC'de serbest bırakılan özelleştirme parametreleriyle tasarlanmıştır. -5°C ile 40°C arasında çalışma sıcaklığına uyum sağlar. İmalat endüstriyesinde, elektrik panellerinde, makine uygulamalarında ve kontrol sistemlerinde geniş kullanım alanı bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 102 VAC
Must Release Voltage 24 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 40°C
Part Status Active
Switching Voltage 277VAC - Nom