GDP403L220V
3P DPC LUG TERM 40A 220VAC
Seri / Aile Numarası
GDP403L220V
GDP403L220V Hakkında
GDP403L220V, Carlo Gavazzi tarafından üretilen 3 kutuplu elektromekanik kontaktördür. 220VAC bobini ile çalışan bu cihaz, 40A kontakt kapasitesi sunmaktadır. 3PST-NO (3 Form A) kontakt konfigürasyonuna sahip olan komponent, şasis montajı için tasarlanmıştır. 187VAC'de çalışması gereken ve 44VAC'de serbest bırakılması gereken voltaj seviyeleri ile endüstriyel otomasyon, motor kontrol, güç dağıtım sistemleri ve elektriksel anahtarlama uygulamalarında kullanılmaktadır. -5°C ile 40°C işletme sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. 277VAC nominal anahtarlama voltajı kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 220VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 187 VAC
Must Release Voltage 44 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 40°C
Part Status Active
Switching Voltage 277VAC - Nom