GC2X50MPS06-227
DIODE MOD SCHOT 650V 104A SOT227
Paket/Kılıf
SOT-227-4
Seri / Aile Numarası
GC2X50MPS06
GC2X50MPS06-227 Hakkında
GC2X50MPS06-227, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen Silicon Carbide (SiC) Schottky diyot modülüdür. SOT-227-4 (miniBLOC) kasa tipi ile sunulan ürün, 2 bağımsız diyot konfigürasyonuna sahiptir. 650V ters voltaj kapasitesi ve diode başına 104A ortalama doğrultulmuş akım özelliği ile yüksek güç doğrultma uygulamalarına uygundur. 1.8V forward voltage karakteristiği ile enerji verimliliği sağlar. Reverse recovery time'ı 0ns olup 500mA'dan daha yüksek akım koşullarında recovery zamanı yoktur. -55°C ile 175°C arasında işletim sıcaklığı aralığında çalışır. Şasi montajı için tasarlanan bu diyot, endüstriyel elektrik çevirici, solar invertör ve elektrik güç uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 104A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 650 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Silicon Carbide Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 0 ns
Speed No Recovery Time > 500mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.8 V @ 50 A