G9EA1005D
DC PWR RELAY DC PWR RELAY
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G9EA1005D
G9EA1005D Hakkında
WEC G9EA1005D, 48VDC bobini ile çalışan DC güç rölesidir. SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonunda 100 Amper yüksek akım kapasitesine sahiptir. Chassis mount tipi montajda, vida terminalleri ile sabitlenir. Non-latching bobini ile 102 mA akımda 50 ms'de devreye girer, 30 ms'de çıkar. 36-3.84 VDC arasında çalışma ve açılma voltaj aralığı sunur. 400VDC'ye kadar switching voltajında kullanılabilir. Tam sealed yapısıyla -40°C ile 70°C sıcaklık aralığında endüstriyel ve otomotiv uygulamalarında, yüksek akım anahtarlaması gereken devrelerde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 102 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 100 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 3.84 VDC
Operate Time 50 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 30 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 400VDC - Max