G8VL-1A4TRL-DC12
RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G8VL-1A4TRL
G8VL-1A4TRL-DC12 Hakkında
Omron G8VL-1A4TRL-DC12, 12VDC bobinli otomotiv rölesidedir. SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonuna sahip olup, 20A kontakt kapasitesine ve 16VDC maksimum anahtarlama gerilimi ile çalışır. Non-latching tip rölede, 10ms işletme ve 10ms bırakma süresi vardır. 8VDC ile çalışmaya başlar ve 0.7VDC'de serbest bırakılır. Socketable yapısı sayesinde yuvaya takılabilir ve Plug-In terminasyon stiline sahiptir. -40°C ile +100°C arasında çalışabilir. Otomotiv elektrik sistemlerinde yüksek akım anahtarlaması gerektiren uygulamalarda kullanılır. Not: Bu ürün obsolete (kullanımdan kaldırılmış) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 8 VDC
Must Release Voltage 0.7 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Part Status Obsolete
Release Time 10 ms
Switching Voltage 16VDC - Max