G7L2APUBCBDC12
PWR RELAYS GP RELAY
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G7L2APUBCBDC12
G7L2APUBCBDC12 Hakkında
G7L2APUBCBDC12, WEC tarafından üretilen 12VDC coil voltajlı genel amaçlı güç relay'idir. DPST-NO (2 Form A) kontak konfigürasyonuna sahip olan bu relay, maksimum 20A akım anahtarlaması kapasitesine ve 250VAC maksimum anahtarlama voltajına sahiptir. 158mA coil akımı ile çalışan relay, 30ms işletme ve 30ms serbest bırakma zamanına sahiptir. 9VDC işletme voltajı ve 1.8VDC serbest bırakma voltajı ile spesifik uygulamalarda kullanılan bu relay, -25°C ile 60°C arasında çalışmaktadır. Chassis mount tipi montaj ve PC pin termination ile endüstriyel kontrol, otomasyon ve güç anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. Non-latching coil tipi sayesinde sürekli enerji uygulaması gerektirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 158 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Tin Indium (AgSnIn)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.8 VDC
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Release Time 30 ms
Switching Voltage 250VAC - Max