G6S2YDC4.5
EN60950 RELAY
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G6S2YDC4.5
G6S2YDC4.5 Hakkında
G6S2YDC4.5, WEC tarafından üretilen 4.5VDC bobinli telecom sinyal rölesiydir. EN60950 standardına uygun olan bu röle, DPDT (2 Form C) kontakt yapısına sahip olup maksimum 2 Amper akım anahtarlaması yapabilir. Gümüş ve altın kaplı kontaktları ile 250VAC ve 220VDC anahtarlama gerilimine kadar çalışabilir. 44.4mA bobine sahip olan röle, non-latching tipinde olup 4ms işletme ve serbest bırakma süresine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Through-hole montaj türü ile PC pin terminasyonu sayesinde yazılı devre kartlarına kolayca monte edilebilir. Telekomünikasyon, kontrol sistemleri ve sinyal anahtarlaması uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 44.4 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 4.5VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 3.38 VDC
Must Release Voltage 0.45 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type Telecom
Release Time 4 ms
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max