G6S2GDC24
SMT RELAY
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G6S2GDC24
G6S2GDC24 Hakkında
G6S2GDC24, WEC tarafından üretilen 24VDC coil voltajına sahip Surface Mount sinyal rölesinin (SMT Relay) modeli olup, DPDT (2 Form C) kontakt yapısıyla çalışır. 2 Amper maksimum kontakt akımı ile tasarlanan bu rele, non-latching tipi bobinine sahiptir ve 8.3 mA bobini akımında çalışır. Must operate voltajı 18 VDC, must release voltajı 2.4 VDC olarak belirtilmiştir. Çalışma ve bırakma süreleri her biri 4 ms'dir. Gümüş ve altın alaşım kontakt malzemesi kullanılan rele, 250VAC ve 220VDC maksimum anahtarlama voltajında kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasında stabil performans sunan bu telecom röleleri, J Lead terminasyon stiline sahiptir. Telekomunikasyon, otomasyon ve kontrol sistemlerinde etkin şekilde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type Telecom
Release Time 4 ms
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max