G6RN1DC12
PWR RELAYS PWR PCB RELAY
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G6RN1DC12
G6RN1DC12 Hakkında
G6RN1DC12, WEC tarafından üretilen 2 amper üzeri kategorisinde yer alan genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC nominal bobini gerilimi ile çalışan bu rölede, gümüş alaşımlı ve kadmiyumsuz kontaklar bulunmaktadır. SPDT (1 Form C) kontakt konfigürasyonuna sahip bileşen, maksimum 8A kontakt akımı ile 250VAC veya 30VDC anahtarlama gerilimine kadar kullanılabilir. 18.3mA bobini akımı gerektiren ve non-latching tipinde tasarlanan röle, 15ms işletme ve 5ms serbest bırakma zamanına sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerine direkt yerleştirilir. -40°C ile +85°C aralığında çalışabilen, tam kapalı (fully sealed) yapısı ile çevre etkilerine karşı korumalı bu röle, endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon uygulamaları ve güç anahtarlaması gereken elektronik devreler için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 18.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Rating (Current) 8 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 5 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max