G6RN1AP4DC24
Seri / Aile Numarası
G6RN1AP4DC24
G6RN1AP4DC24 Hakkında
G6RN1AP4DC24, WEC tarafından üretilen 24VDC bobinli general purpose güç rölesiydir. SPDT (1 Form C) kontak konfigürasyonuna sahip bu bileşen, maksimum 8A akım anahtarlaması yapabilir ve 250VAC/30VDC'ye kadar gerilim seviyelerinde çalışır. Bobini 9.2mA akım ile tahrik edilen rele, 15ms işletme ve 5ms serbest bırakma süresine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen, tam kapalı sealed tasarımdaki bu rele, gömme PCB montajı için pin terminale sahiptir. Endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon devrelerive elektriksel anahtarlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 9.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Rating (Current) 8 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max