G6J2FLYDC4.5
LOW SIGNAL SMT RELAY
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G6J2FLYDC4.5
G6J2FLYDC4.5 Hakkında
WEC G6J2FLYDC4.5, 4.5VDC coil voltajına sahip düşük sinyal seviyesinde çalışan Surface Mount (SMT) röledir. Non-latching tip bu röle, 32.6 mA coil akımında 3 ms'de açılıp yine 3 ms'de kapanır. DPDT (2 Form C) kontaklarıyla iki bağımsız anahtarlama devresi sağlar. Silver ve Gold kaplı kontakları 1 A akımı ve 125VAC/110VDC voltajı anahtarlayabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu telecom röleleri, ses/veri haberleşme, otomasyonel anahtarlama ve sinyal kontrolü uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 32.6 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 4.5VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 3.38 VDC
Must Release Voltage 0.45 VDC
Operate Time 3 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type Telecom
Release Time 3 ms
Switching Voltage 125VAC, 110VDC - Max