G5RL-U1-E-DC12
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G5RL-U1-E
G5RL-U1-E-DC12 Hakkında
Omron G5RL-U1-E-DC12, 12VDC coil voltajı ile çalışan genel amaçlı güç rölelesidir. SPDT (1 Form C) kontakt yapısına sahip olan bileşen 16A kontakt akımı ile 250VAC veya 24VDC'ye kadar anahtarlama gerçekleştirebilir. 50 mA bobini akımı ve 15 ms işletme/bırakma süreleri ile hızlı komutasyon sağlar. Latching, Single Coil tipi bobinine sahip olan rölesi, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Through Hole montaj tipi ve PC pin terminasyonu ile doğrudan PCB'ye entegre edilebilir. Sealed - Flux Protection derecesi sayesinde endüstriyel ortamlarda kullanıma uygundur. Kontrol devreleri, otomasyonlar ve elektriksel anahtarlama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 50 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 16 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 250VAC, 24VDC - Max