G5Q14DC12
HA RELAYS PWR PCB RELAY
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G5Q14DC
G5Q14DC12 Hakkında
G5Q14DC12, WEC tarafından üretilen 12VDC coil gerilimli genel amaçlı güç rölesiyetidir. SPDT (1 Form C) kontak konfigürasyonu ile tasarlanan bu relé, 10A kontakt akımı kapasitesine sahiptir. Gümüş alaşım ve kadmiyum içermeyen kontak malzemesi ile 277VAC ve 30VDC'ye kadar anahtarlama gerilimine dayanabilir. Class F izolayon sınıfı ile -40°C ile 105°C arasında çalışabilen relé, PCB monte etme için delik yerleştirme (Through Hole) tipine ve PC pim uç stiline sahiptir. 33.3mA bobine akımı ile ekonomik güç tüketimine, 10ms işletme ve 5ms bırakma zamanı ile hızlı yanıt karakteristiğine sahiptir. Tam kapalı yapısı (Sealed-Fully) nedeniyle endüstriyel uygulamalarda güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 33.3 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 0.6 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 5 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 30VDC - Max