G5CE-1-DC12
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G5CE-1
G5CE-1-DC12 Hakkında
Omron G5CE-1-DC12, genel amaçlı bir güç rölesidir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rölü, 15A kontakt kapasitesine sahiptir ve SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) konfigürasyonunda tasarlanmıştır. Kontaklar gümüş kadmiyum oksit (AgCdO) malzemesinden yapılmıştır. Non-latching tipi olarak işletme süresi 10ms ve açılma süresi de 10ms'dir. 250VAC veya 125VDC'ye kadar anahtarlamaya uygun olan bu rölü, endüstriyel kontrol devreleri, motor başlatıcılar ve elektriksel yükü anahtarlayan uygulamalarda kullanılır. İşletme sıcaklık aralığı -25°C ile 70°C arasındadır. PC pin terminasyon stili ile board üzerine monte edilir ve akı koruması ile sealed paketlenmişdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 16.7 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 15 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max