G4W1112PUSTV8DC12
RELAY GEN PURPOSE
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G4W1112PUSTV8DC12
G4W1112PUSTV8DC12 Hakkında
Omron G4W1112PUSTV8DC12, genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede, 66.7 mA bobini akımı bulunmaktadır. SPST-NO (1 Form A) temas konfigürasyonuna sahip olan bileşen, 15A'e kadar akım anahtarlaması yapabilir. Temas malzemesi gümüş alaşımı ve kadmiyum içermez. Maksimum 250VAC ve 125VDC voltajlara kadar anahtarlama işlemi gerçekleştirilebilir. 20 ms işletme süresi ve 5 ms serbest bırakma süresiyle hızlı yanıt verir. Non-latching coil tipi nedeniyle beslenme kapatılması ile rölesi otomatik olarak serbest bırakılır. -25°C ile 55°C arasında güvenli çalışır. Through-hole montajı ve PC pin terminasyonu ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. Otomasyon, kontrol sistemleri, alarm devreleri ve genel endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 66.7 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Rating (Current) 15 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 5 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max