G3VM1161F
MOSFET SOP RELAY
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
4-SOP
Seri / Aile Numarası
G3VM1161F
G3VM1161F Hakkında
G3VM1161F, WEC tarafından üretilen bir katı hal rölesidir. MOSFET teknolojisine dayanan bu bileşen, SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonuna sahiptir ve 160 mA yük akımı kapasitesi ile çalışabilir. Surface mount montaj tipi ile tasarlanmış olan bileşen, 4-SOP paket formatında gull wing termination style ile sunulmaktadır. Maksimum 8 Ohm on-state direnci ile AC ve DC yüklemeleri destekler. 1.15VDC giriş voltajı ile kontrol edilebilen röle, 0-20V arasındaki yükleri anahtarlamak için uygundur. Elektronik kontrol sistemlerinde, endüstriyel otomasyon, sinyal anahtarlaması ve düşük güç uygulamalarında kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 160 mA
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 8 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 4-SOP
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.15VDC
Voltage - Load 0 V ~ 20 V