G3VM-401FR(TR05)
SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-400V
Paket/Kılıf
8-SMD
Seri / Aile Numarası
G3VM-401FR
G3VM-401FR(TR05) Hakkında
G3VM-401FR(TR05), Omron tarafından üretilen Surface Mount katı hal rölesiidir (SSR). SPST-NO (Form A) konfigürasyonunda çalışan bu bileşen, maksimum 400mA yük akımı ve 0-400V aralığında AC/DC gerilim uygulanmasına uyumludur. On-state direnci maksimum 5 Ohm ile karakterize edilir. 1.64VDC giriş gerilimi ile tetiklenebilen bu röle, endüstriyel kontrol, güç yönetimi, testçi ekipmanları ve otomotiv uygulamalarında kullanılır. 8-SMD pakette sunulan Gull Wing termination stiline sahiptir ve aktif parça statüsünde bulunmaktadır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 400 mA
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 5 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 8-SMD
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.64VDC
Voltage - Load 0 V ~ 400 V