G3VM-401FR
SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-400V
Paket/Kılıf
8-SMD
Seri / Aile Numarası
G3VM-401FR
G3VM-401FR Hakkında
G3VM-401FR, Omron tarafından üretilen Surface Mount katı hal röle (Solid State Relay) ürünüdür. SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) yapısında tasarlanan bu röle, maksimum 400mA yük akımı ile AC ve DC çıkışlı uygulamalarda kullanılır. 0V ile 400V arasında yük voltajını anahtarlamak için uygun olan ürün, 1.64VDC giriş voltajı ile kontrol edilir. On-state direnci maksimum 5 Ohm olan G3VM-401FR, gull wing termination stil ile 8-SMD paket türünde sunulur. Elektriksel kontrol sistemleri, otomasyon cihazları, sınai uygulamalar ve test ekipmanlarında anahtarlama ve yüklerin kontrolü için yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 400 mA
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 5 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 8-SMD
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.64VDC
Voltage - Load 0 V ~ 400 V