G3VM-351G1
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
Paket/Kılıf
4-SOP
Seri / Aile Numarası
G3VM-351G1
G3VM-351G1 Hakkında
Omron G3VM-351G1, 100mA yük akımına sahip SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir katı hal rölesidirSSR). Surface mount paketinde sunulan bu bileşen, AC ve DC çıkış tiplerine uyumlu olarak tasarlanmıştır. 0V ile 350V arasındaki yük gerilimleriyle çalışabilen röle, maksimum 50 ohm on-state direncine sahiptir. 1.15VDC giriş voltajı ile çalışır ve gull wing termination stiliyle PCB'ye monte edilir. Düşük güçlü anahtarlama uygulamalarında, sinyal kontrol devreleri, test ekipmanları ve endüstriyel otomasyon sistemlerinde kullanım için uygundur.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 100 mA
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 50 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 4-SOP
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.15VDC
Voltage - Load 0 V ~ 350 V