G3VM-351G
SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Paket/Kılıf
4-SOP
Seri / Aile Numarası
G3VM-351G
G3VM-351G Hakkında
Omron G3VM-351G, yüksek güvenilirlilik gerektiren endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış Surface Mount katı hal rölesinden (SSR) oluşur. SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) konfigürasyonunda çalışan bu bileşen, 110 mA yük akımı kapasitesine sahiptir ve 0-350V aralığında AC/DC yüklerini anahtarlamak için uygundur. 1.15VDC giriş voltajı ile kontrol edilen röle, maksimum 50 Ohm açık devre direncine sahiptir. 4-SOP pakette sunulan G3VM-351G, kontrol devreleri, endüstriyel otomasyon, LED sürücüleri ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. Mekanik rölelerin aksine mekanik kısım bulunmadığından elektromanyetik parazitlere karşı dayanıklıdır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş (Obsolete) statüdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 110 mA
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 50 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 4-SOP
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.15VDC
Voltage - Load 0 V ~ 350 V