G3VM-201FR(TR05)
SSR RELAY SPST-NO 1.5A 0-200V
Paket/Kılıf
8-SMD
Seri / Aile Numarası
G3VM-201FR
G3VM-201FR(TR05) Hakkında
Omron G3VM-201FR(TR05) katı hal rölesi (SSR), SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda tasarlanmış küçük güç uygulamaları için. 1.5A yük akımı kapasitesi ile 0-200V AC/DC voltaj aralığında çalışabilir. Surface mount 8-SMD pakette sunulan bileşen, maksimum 500mOhm on-state direnci ile verimli anahtarlama sağlar. 1.64VDC girişi ile düşük kontrol gerilimi gerektirir. Elektromanyetik paraziti ortadan kaldıran bu cihaz, endüstriyel kontrol sistemleri, ısıtma kontrol uygulamaları, aydınlatma denetimi ve düşük güçlü AC/DC anahtarlama gereksinimi olan sistemlerde kullanılır. Gull wing termination ile modern SMT üretim proseslerine uyumludur.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 1.5 A
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 500 mOhms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 8-SMD
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.64VDC
Voltage - Load 0 V ~ 200 V