G3VM-201DR(TR05)
DA SIGNAL RELAY MOS FET RELAY
Paket/Kılıf
4-SMD
Seri / Aile Numarası
G3VM-201DR
G3VM-201DR(TR05) Hakkında
G3VM-201DR(TR05), Omron tarafından üretilen yüksek integrasyon yoğunluklu katı hal rölesinin (solid state relay) kompakt versiyonudur. MOS FET tabanlı bu rölü, mekanik rölelerin yerini alarak elektromanyetik paraziti ortadan kaldırır ve uzun ömür sağlar. SPST-NO konfigürasyonunda çalışan bileşen, 700mA yük akımında 0-200V AC/DC gerilim seviyelerinde anahtarlama işlemi gerçekleştirir. 1.64VDC kontrol geriliminin uygulanması ile tetiklenme özelliğine sahip olan bu SMD paketi röle, düşük on-state direnci (2Ω max) sayesinde ısıl kaybı minimumda tutar. İnstrümantasyon, test ekipmanları, endüstriyel kontrol sistemleri ve sinyal anahtarlaması gereken uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 700 mA
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 2 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 4-SMD
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.64VDC
Voltage - Load 0 V ~ 200 V