G3VM-201CR
SSR RELAY SPST-NO 1.5A 0-200V
Paket/Kılıf
8-DIP
Seri / Aile Numarası
G3VM-201CR
G3VM-201CR Hakkında
Omron G3VM-201CR, 1.5A yük akımına sahip tek kutuplu tek atmalı (SPST-NO) katı hal rölesidir. 0-200V AC/DC yük gerilimi aralığında çalışabilen bu komponent, 1.64VDC giriş gerilimi ile kontrol edilir. 500mΩ maksimum açık durum direncine sahip SSR, endüstriyel kontrol sistemleri, ısıtma uygulamaları, aydınlatma kontrolü ve temel anahtarlama işlemlerinde kullanılır. 8-DIP paketinde sunulan bileşen, PC pin termination ile PCB'ye monte edilir. Düşük sürüş akımı ve uzun ömür ile karakterize edilen bir komponenttir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 1.5 A
Mounting Type Through Hole
On-State Resistance (Max) 500 mOhms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 8-DIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Input 1.64VDC
Voltage - Load 0 V ~ 200 V