G3VM-101AR1
DA SIGNAL RELAY MOS FET RELAY
Paket/Kılıf
4-DIP
Seri / Aile Numarası
G3VM-101AR
G3VM-101AR1 Hakkında
G3VM-101AR1, Omron tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir katı hal röle (solid state relay) olup, 2 A yük akımında çalışır. MOS FET tabanlı bu röle, 0V ile 100V arasındaki AC/DC yüklerin kontrolü için tasarlanmıştır. 200 mOhms maksimum açık durum direncine sahiptir ve 1.64VDC düşük giriş voltajı ile kontrol edilebilir. Through-hole montaj tipi ve PC pin terminal stiliyle PCB uygulamalarında kolayca entegre edilebilir. Endüstriyel kontrol sistemleri, oto kontrol, dijital cihazlar ve sinyal anahtarlaması uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 2 A
Mounting Type Through Hole
On-State Resistance (Max) 200 mOhms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 4-DIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Input 1.64VDC
Voltage - Load 0 V ~ 100 V