G3TC-ODC15 DC15
DC OUTPUT MODULE 3A
Seri / Aile Numarası
G3TC-ODC15
G3TC-ODC15 DC15 Hakkında
Omron Automation tarafından üretilen G3TC-ODC15 DC15, 3A çıkış kapasitesine sahip bir DC çıkış modülüdür. 15VDC giriş voltajında çalışan bu G/Ç röle modülü, 5 ~ 60VDC arasında çıkış voltajı sağlayabilir. 18 mA giriş akımı ile kontrol edilen modül, 0.05ms açılış ve kapanış süresine sahiptir. Hold down screw ile montaj özelliği bulunan cihaz, endüstriyel otomasyon ve kontrol sistemlerinde röle kontağı gerekli olan uygulamalarda kullanılmaktadır. Kompakt tasarımı ve hızlı tepki süresi nedeniyle gerek alanı sınırlı uygulamalar için tercih edilebilir. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Color Red
Current - Input 18 mA
Current - Output 3A
Style Standard
Turn Off Time 0.05ms
Turn On Time 0.05ms
Type DC Output Module
Voltage - Input 15VDC
Voltage - Output 5 ~ 60VDC