G3NA-D210B-DC5-24
SSR RELAY SPST-NO 10A 4-220V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
G3NA-D210B
G3NA-D210B-DC5-24 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type DC
Package / Case Hockey Puck
Part Status Obsolete
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 5 ~ 24VDC
Voltage - Load 4 V ~ 220 V