G3NA-210B-DC5-24
SSR RELAY SPST-NO 10A 19-264V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
G3NA-210B
G3NA-210B-DC5-24 Hakkında
G3NA-210B-DC5-24, Omron Automation tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir katı hal rölesidir (Solid State Relay). 10 A yük akımı kapasitesine sahip bu röle, 5-24 VDC giriş voltajı ile kontrol edilir ve 19-264 V AC yük voltajı seviyelerinde çalışır. Zero Cross çıkış tipi, AC yükler için uygun olan bu cihazın, çıkış devresi AC uygulamalarına optimize edilmiştir. Chassis mount montaj tipi ile panel veya şasi üzerine sabitlenen röle, vida terminalleri aracılığıyla bağlantı sağlar. Hockey Puck paket tipi ile kompakt tasarıma sahiptir. Endüstriyel kontrol, HVAC sistemleri, motorlar, ısıtıcılar ve AC pompa kontrol uygulamalarında kullanılır. Bileşen şu anda üretim dışı (Obsolete) konumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Hockey Puck
Part Status Obsolete
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 5 ~ 24VDC
Voltage - Load 19 V ~ 264 V