G2RL14EDC12
Seri / Aile Numarası
G2RL14EDC
G2RL14EDC12 Hakkında
G2RL14EDC12, WEC tarafından üretilen 16 Amper kontakt kapasitesi ile tasarlanmış genel amaçlı güç rölesdir. 12VDC bobinli bu rölede SPDT (1 Form C) kontakt yapısı bulunmakta olup, 440VAC / 300VDC maksimum anahtarlama geriliminde çalışabilmektedir. Gümüş alaşım, kadmiyum içermeyen kontakt malzemesi kullanılmıştır. Non-latching tipi bobini 33.3 mA akım ile çalışmakta, işletme zamanı 15 ms, serbest bırakma zamanı 5 ms olarak belirlenmiştir. -40°C ile +85°C arasında işletme sıcaklık aralığında çalışabilen, tam kapalı koruma sınıfında (Sealed-Fully) tasarlanmış röle; endüstriyel kontrol devreleri, otomotiv uygulamaları, ev aletleri ve HVAC sistemlerinde kullanılabilir. PC pin ile PCB montajı yapılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 33.3 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Rating (Current) 16 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Release Time 5 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 440VAC, 300VDC - Max