G2RL14DC24
PWR RELAYS PWR PCB RELAY
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G2RL14
G2RL14DC24 Hakkında
G2RL14DC24, WEC tarafından üretilen 24VDC bobinli genel amaçlı güç rölesesidir. SPDT (1 Form C) kontak yapısına sahip bu rölesi, maksimum 12A akım anahtarlaması yapabilir. Sealed tasarımı ile tam koruma sağlar. 440VAC veya 300VDC'ye kadar gerilim anahtarlanabilir. 15 ms işletme ve 5 ms bırakma süresi ile hızlı yanıt verir. -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. Through hole montajı sayesinde PCB'ye doğrudan monte edilir. Class F bobbin izolasyonu, Cadmium Free gümüş alaşım kontak malzemesi ile elektrik endüstrisinde motor kontrolü, otomasyon sistemleri, sürücü devreleri ve elektrik anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 16.7 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Rating (Current) 12 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 5 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 440VAC, 300VDC - Max