G2RL2A4DC24
PWR RELAYS PWR PCB RELAY
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G2RL2A4DC24
G2RL2A4DC24 Hakkında
G2RL2A4DC24, WEC tarafından üretilen 24VDC coil gerilimli General Purpose güç rölesiydir. DPST-NO (2 Form A) kontakt yapısına sahip bu rölede 8A kontakt akımı ve maksimum 440VAC/300VDC anahtarlama gerilimi bulunmaktadır. 16.7mA bobine akımı ile düşük güç tüketimine sahip olan rölede, 15ms işletme ve 5ms serbest bırakma süresi belirtilmiştir. Class F yalıtımı ve tam kapalı yapısı (Sealed - Fully) ile korozyon direnci sağlayan ürün, -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. PC Pin terminallerine sahip Through Hole montaj tipindedir. Endüstriyel kontrol, otomasyon ve güç dağıtım uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 16.7 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Rating (Current) 8 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Release Time 5 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 440VAC, 300VDC - Max