G2R-2A-SPADC48
RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 48V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G2R-2A-SPADC48
G2R-2A-SPADC48 Hakkında
Omron G2R-2A-SPADC48, 48VDC coil voltajı ile çalışan genel amaçlı güç rölesesidir. DPST-NO (2 Form A) kontakt konfigürasyonuna sahip bu rölede, gümüş alaşım kontaktlar maksimum 5A akım anahtarlaması yapabilir. 11.5 mA coil akımı ile düşük güç tüketimiyle çalışan komponent, 15 ms işletme süresi ve 5 ms serbest bırakma süresine sahiptir. 33.6 VDC ile 7.2 VDC arasında işletme voltaj aralığında çalışan rölede, maksimum 380VAC veya 125VDC anahtarlama gerilimidir. Through hole montajlı, flux korumalı sealed tasarımıyla endüstriyel kontrolü, kumanda devreleri, otomasyon sistemleri ve çeşitli anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +70°C arasında stabil performans gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 11.5 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 33.6 VDC
Must Release Voltage 7.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 380VAC, 125VDC - Max