G2R-24-AC24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G2R-24-AC24
G2R-24-AC24 Hakkında
Omron G2R-24-AC24, 24VAC bobinli genel amaçlı DPDT (2 Form C) güç rölesideki. 4A kontakt kapasitesi ile motorlar, solenoidler, ısıtıcılar ve diğer kontrol uygulamalarında şalteleme işlevi görür. Silver Alloy kontaktlarla güvenilir elektrik irtibatı sağlar. 37.5mA bobini akımı düşük kontrol devre yüklemesi sunar. 15ms işletme ve 10ms serbest bırakma zamanları hızlı yanıt gerektiren uygulamalar için uygundur. -40°C ile 70°C çalışma sıcaklık aralığında endüstriyel ve ticari sistemlerde kullanılabilir. PC Pin terminasyonlu Through Hole montajı standart PCB tasarımlarına uyum sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 37.5 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 4 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 7.2 VAC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 380VAC, 125VDC - Max