G2R-2-AC24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
G2R-2
G2R-2-AC24 Hakkında
Omron G2R-2-AC24, 24VAC coil gerilimi ile çalışan genel amaçlı DPDT (2 Form C) röle olup, maksimum 5A kontakt akımını anahtarlayabilir. 37.5 mA coil akımı ile düşük enerji tüketimine sahip bu rölede, gümüş alaşım kontakt malzemesi kullanılmıştır. Non-latching (kendi kendine reset) özelliğine sahip olan bileşen, 15 ms işletme ve 10 ms serbest bırakma süresi sunmaktadır. -40°C ile 70°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıkl olan G2R-2-AC24, Flux Protection koruması ile mühürlü tasarımda ve PC pin termination ile sağlanmaktadır. Maksimum 380VAC/125VDC anahtarlama gerilimi kapasitesi ile endüstriyel kontrol, otomasyon ve sinyal anahtarlama uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 37.5 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 7.2 VAC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 380VAC, 125VDC - Max