G2R-1A-AP-DC12
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G2R-1A-AP
G2R-1A-AP-DC12 Hakkında
Omron G2R-1A-AP-DC12, 12VDC bobinli genel amaçlı SPST-NO (Form A) röle olup 10A kontakt kapasitesine sahiptir. 43.6 mA bobini akımı ile düşük güç tüketimli uygulamalarda etkin kullanım sağlar. 15ms işletme süresi ve 5ms serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama gerçekleştiren bu rölede gümüş alaşım kontakları 380VAC ve 125VDC'ye kadar gerilimde çalışabilir. -40°C ile 70°C arası sıcaklık aralığında güvenilir performans sunan, flux korumalı kapalı tasarımda sunulan G2R serisi rölesi, endüstriyel kontrol, otomotiv ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 43.6 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.8 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 5 ms
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 380VAC, 125VDC - Max