G2AK-232A-DC24
RELAY GEN PURP DPDT 500MA 24VDC
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G2AK-232A
G2AK-232A-DC24 Hakkında
Omron G2AK-232A-DC24, 24VDC beslemeli genel amaçlı sinyal rölesidir. DPDT (2 Form C) kontak yapısına sahip olan bu röle, 500mA kontakt akımı ile çalışır. Dual coil latching tipi bobini ile enerji tasarrufu sağlayan tasarımı, 85mA bobini akımı ve 15ms çalışma/bırakma zamanı özelliklerine sahiptir. 250VAC ve 125VDC'ye kadar anahtarlama kapasitesine sahiptir. -10°C ile +40°C arasında çalışan bu röle, socketable montaj tipi ile kolay kurulum imkanı sunmaktadır. Plug-in terminasyon stili sayesinde hızlı değiştirme işlemleri yapılabilir. Kontakt malzemesi olarak Silver Palladium ve Gold kullanılması, güvenilir elektriksel iletişim garantilemektedir. Kontrol devreleri, sinyal anahtarlaması ve otomasyon uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 85 mA
Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 500 mA
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 19.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 15 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max