G2A-432A-US-DC12
RELAY GEN PURP 4PDT 500MA 12VDC
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G2A-432A-US
G2A-432A-US-DC12 Hakkında
Omron G2A-432A-US-DC12, genel amaçlı 4PDT (4 Form C) sinyal rölesinin 12VDC versiyonudur. 500mA kontakt akım kapasitesi ile düşük güç uygulamalarında sinyaller ve küçük yükler için tasarlanmıştır. Non-latching coil tipi ile enerji verildiğinde çalışır, enerjisi kesildiğinde serbest kalır. 88mA bobini akımı ile ekonomik enerji tüketimi sağlar. Silver Palladium ve Gold kontakt malzemeleri kullanılarak güvenilir elektrik teması garantiler. -10°C ile 40°C arasında işletilmek üzere tasarlanmış, 250VAC ve 125VDC'ye kadar anahtarlama voltajında çalışabilir. 15ms çalışma ve serbest kalma süreleri ile hızlı anahtarlama sağlar. Socketable montaj tipi sayesinde soket üzerine takılı bağlantı imkanı sunması kontrol ve otomasyon devrelerinde kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 88 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 500 mA
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 15 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max